JUMP SuperStars SmashBros

5.0

2

Naruto, Goku, Sephiroth, Sonic, Link, Mario... Hadi kavga edelim!

90.5k

Bu uygulamayı oyla

JUMP SuperStars SmashBros size hayal edilebilecek en eksiksiz, kapsamlı ve çılgın karakterler ile birebir dövüş deneyimini getirebilmek için JUMP SuperStars ve Super SmashBros’un en iyilerini bir araya toplayan bir dövüş oyunudur.

Oyunun en iyi yanı şüphesiz size oynama imkanı sunulan çok çeşitli karakterlerdir: Cloud, Sonic, Mario, Link, Mufasa (the Lion King’den), Earthworm Jim, Kirby, Goku, Krilin, Vegeta, Wario, bir Pokemon eğitmeni, Lufy ve daha bir çok diğer karakter.

Her karakter kendine normal ve özel saldırı düzeni ile gelir. Bu da Guku’nun Kamehameha dalgaları yayabildiği, Lufi’nin düşmanlarına vurabilmek için ellerini ve ayaklarını esneterek uzatabildiği ve Link’in tüm silahlarını (bir ok ve yay, bir bumerang, bir kılıç…) kullanabildiği anlamına gelir.

JUMP SuperStars SmashBros'un grafikleri mükemmel değildir; hatta bazı durumlarda çok pikselli bir görünüme sahiptir. Buna rağmen, oyunun genel estetiği harikadır ve arkadaşlarla oynaması gerçekten de eğlencelidir.

JUMP SuperStars SmashBros öne çıkan bir dövüş oyunu; yalnızca Vegeta ve Sonic’in Pokemon dünyasından bir sahnede görmenin zevki için bile oynanabilecek bir oyun. Video oyunlarının kerametleri!
Uptodown X